National Championships 2016: Mixed Pairs


District First Round Score Second Round Score Third Round Score Semi Final Score Final Score
13 Bathgate 15








Tuesday 9:30am
Green C - Rink 1


Bathgate 12





5 Newgate 13










Wednesday 9:30am
Green C - Rink 3


Orbiston 17



27 West Kilbride 10








Tuesday 9:30am
Green C - Rink 2


Orbiston 15





20 Orbiston 19












Wednesday 4:30pm
Green C - Rink 2


Orbiston 12

28 Galston LWM 15








Tuesday 9:30am
Green C - Rink 3


Clarkston 15





21 Clarkston 20










Wednesday 9:30am
Green C - Rink 5


Denny 2



19 Eddlewood 11








Tuesday 9:30am
Green C - Rink 4


Denny 20





10 Denny 14














Thursday 9:00am
Green B - Rink 5


Tranent 16
30 Hawick 17








Tuesday 9:30am
Green C - Rink 5


Hawick 17





26 Gourock Park 8










Wednesday 9:30am
Green C - Rink 4


Hawick 10



24 Crookston 14








Tuesday 9:30am
Green C - Rink 6


St Fergus 8





1 St Fergus 15












Wednesday 4:30pm
Green C - Rink 5


Tranent 13

11 Colgrain 25








Tuesday 12:30pm
Green C - Rink 1


Colgrain 10





22 Auchinairn 8










Wednesday 9:30am
Green A - Rink 6


Tranent 16



17 Tranent 17








Tuesday 12:30pm
Green C - Rink 2


Tranent 20





23 Corunna 7
















Thursday 1:30pm
Green A - Rink 5


2 Port Gordon 14








Tuesday 12:30pm
Green C - Rink 3


Inverurie 17





3 Inverurie 16










Wednesday 9:30am
Green C - Rink 2


Inverurie 20



4 Banchory 16








Tuesday 12:30pm
Green C - Rink 4


Carluke 9





18 Carluke 17












Wednesday 4:30pm
Green C - Rink 4


Inverurie 17

32 Wigtown 7








Tuesday 12:30pm
Green C - Rink 5


Musselburgh Municiple 8





16 Musselburgh Municiple 19










Wednesday 9:30am
Green C - Rink 1


Dunning 17


6 Dunning 14








Tuesday 12:30pm
Green C - Rink 6


Dunning 23





31 Maxwelltown 12














Thursday 9:00am
Green B - Rink 6


Inverurie 15
25 Linwood 18








Tuesday 3:30pm
Green C - Rink 5


Linwood 21





15 Sighthill 7










Wednesday 12:30pm
Green C - Rink 6


Linwood 16



9 Bannockburn SCR








Tuesday 3:30pm
Green C - Rink 4


Townhill 13





8 Townhill W.O












Wednesday 4:30pm
Green C - Rink 3

Linwood 12

29 Ochiltree 23








Tuesday 3:30pm
Green C - Rink 3


Ochiltree 9





12 Campsie 12










Wednesday 12:30pm
Green C - Rink 1


Strathmiglo 11



7 Strathmiglo 18








Tuesday 3:30pm
Green C - Rink 2


Strathmiglo 23





14 London Road Foundry 17








Back to top of page