Mens National Championships 2016: Senior Fours

District First Round Score Second Round Score Third Round Score Semi Final Score Final Score
24 Thornliebank 17








Tuesday 9:30am
Green E - Rink 1


Thornliebank 10





14 Willowbrae 12










Wednesday 12:30pm
Green C - Rink 3


Airdrie Central 17



1 Kirkwall 11








Tuesday 9:30am
Green E - Rink 2


Airdrie Central 14





20 Airdrie Central 17












Wednesday 4pm
Green E - Rink 6


Airdrie Central 12

21 Mount Florida 11








Tuesday 2:30pm
Green E - Rink 3


Muirhead & Birkhill 12





5 Muirhead & Birkhill 21










Wednesday 12:30pm
Green C - Rink 4


Kirkhill 8



16 Kirkhill 20








Tuesday 9:30am
Green E - Rink 4


Kirkhill 19





4 Whitehall 16














Thursday 9am
Green D - Rink 5


Airdrie Central 12
25 Bishopton 13








Tuesday 9:30am
Green E - Rink 5


Bishopton 12





28 Galston LWM 12










Wednesday 9:30am
Green E - Rink 1


Stranraer 17



32 Stranraer 17








Tuesday 9:30am
Green E - Rink 6


Stranraer 14





29 New Cumnock 10












Wednesday 4pm
Green E - Rink 2


Alloa East End 11

31 Castle Douglas 18








Tuesday 12noon
Green E - Rink 1


Castle Douglas 5





12 Twechar M.W 11










Wednesday 9:30am
Green E - Rink 3


Alloa East End 20



8 Inverkeithing 5








Tuesday 12noon
Green E - Rink 2


Alloa East End 21





9 Alloa East End 18
















Thursday 1:30pm
Green A - Rink 6


17 Dunbar 12








Tuesday 12noon
Green E - Rink 3


Earlston 22





30 Earlston 13










Wednesday 9:30am
Green E - Rink 5


Earlston 19



3 Balgownie 16








Tuesday 12noon
Green E - Rink 4


Auchinairn 6





22 Auchinairn 17












Wednesday 4pm
Green E - Rink 1


Earlston 11

23 Yoker 10








Tuesday 12noon
Green E - Rink 5


Blantyre 16





19 Blantyre 17










Wednesday 9:30am
Green E - Rink 2


Blantyre 4


27 Kilwinning 6








Tuesday 12noon
Green E - Rink 6


Motherwell 13





18 Motherwell 16














Thursday 9am
Green D - Rink 4


Upper Cowal 15
10 Stenhousemuir 11








Tuesday 2:30pm
Green E - Rink 2


Upper Cowal 17





26 Upper Cowal 20










Wednesday 9:30am
Green E - Rink 4


Upper Cowal 14



15 Sighthill 10








Tuesday 9:30am
Green E - Rink 3


Buckhaven 8





7 Buckhaven 11












Wednesday 4pm
Green E - Rink 5

Upper Cowal 18

6 Perth 20








Tuesday 2:30pm
Green E - Rink 4


Perth 17





11 Brock 9










Wednesday 9:30am
Green E - Rink 6


Perth 13



13 Bathgate 13








Tuesday 2:30pm
Green E - Rink 5


Fraserburgh 8





2 Fraserburgh 19








Back to top of page